Karriereseite und Stellenangebote – Bischof + Klein SE & Co. KG

Dlatego Bischof+Klein

Najlepsze powody.

Aby Twoja przyszłość była ciekawa.

Stawiamy Plus. Przy Twojej karierze i Twoim życiu.

Bischof+Klein to atrakcyjny pracodawca i miejsce nauki zawodu. Nie tylko dlatego, że od 130 lat odnosimy sukcesy. W naszym zespole każdy dążyć do tego samego celu, bo razem chcemy wiele osiągnąć: zmieniamy ochronę produktów w sposób zrównoważony. Dlaczego powinieneś do nas dołączyć? Podajemy cztery przekonujące powody:

+1 Kształtujesz przyszłość, jakiej pragniesz.

Oferujemy:

+ równe traktowanie i równe prawa dla wszystkich pracowników

+ ukierunkowana promocja kobiet w celu zwiększenia udziału kobiet w naszej firmie

+ pełna szacunku współpraca

+ nowoczesne wyposażenie techniczne z własnym Laboratorium Innowacji

+ wysokie standardy cyfryzacji i regularne szkolenia z tego zakresu

+ koncepcje zrównoważonej produkcji

+ warsztaty przyszłościowe

+ sprawdzone zarządzanie pomysłami

+2 Rozwijasz się wraz ze swoimi zadaniami.

Oferujemy:

zróżnicowane zadania

współpraca międzydziałowa i międzyoddziałowa

szerokie możliwości rozwoju osobistego

indywidualne wsparcie: coaching, programy dla juniorów i kadry zarządzającej

stosowanie kreatywnych technik i innowacyjnych metod

samodzielna praca

wspólny rozwój

+3 Łączysz „Work“ i „Life“.

Łączysz „Work“ i „Life“.

+ przyszłościowe miejsce pracy w odnoszącej międzynarodowe sukcesy firmie rodzinnej z ponad 130-letnim doświadczeniem

+ przyjemne i oparte o szacunek środowisko pracy

+ kultura otwartej komunikacji

+ stały rozwój firmy

+ innowacyjność na rzecz zrównoważonej przyszłości

+4 Łączysz „Work“ i „Life“.

Oferujemy:

zarządzanie zdrowiem w przedsiębiorstwie: wewnętrzni menedżerowie zdrowia, oferty szczepień i oferta roweru służbowego

elastyczne godziny pracy (flexitime)

praca mobilna/praca w Homeoffice

elastyczna praca w niepełnym wymiarze godzin w trakcie i po urlopie wychowawczym

miejsca w przedszkolach/wsparcie w opiece nad dziećmi (w zależności od dostępności)

atrakcyjne wynagrodzenie i korzyści

30 dni urlopu

bonusy wakacyjne i świąteczne

zniżki pracownicze

To miejsce nie zostało rozpoznane.
Reset filtrów